Profil společnosti

online stránky

Chcete web?

Zákazník je na prvním místě

U všech projektů, kterých se zúčastníme, se snažíme, aby od nás zákazník odcházel spokojen, nebo ještě lépe, aby neodcházel.

Většinu prezentací, které jsme vytvořili, také nadále spravujeme coby webmasteři. Tento fakt je nesporným důkazem toho, že naše služby dotahujeme až do konce.

Držíme krok

Prostředí tvorby internetových stránek je neustále měnící se moře technologií a postupů.

Ke standardním projektům přistupujeme podle již ověřených a funkčních postupů, má-li však zákazník speciální přání, dokážeme mu vyhovět a web vytvořit na základě jeho požadavků.

Naše postupy zaručují zákazníkům velmi trvalý stav jejich prezentací, technologie, které používáme nejsou mezi těmi, které by zítra přestaly fungovat.

Standardy

naše stránky podporují všechny prohlížeče Stránky, které projdou našima rukama, ať již nové nebo pouze jako administrované, přibližujeme standardům konsorcia W3C.

Zákazníci jsou pak potěšeni funkcionalitou ve všech hlavních prohlížečích, jako jsou Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer, Opera, Safari...
online aplikace

Historie firmy

Historie naší firmy sahá do roku 2007, kdy došlo k prvnímu ponoření do světa tvorby internetových stránek. Projektem byla administrace internetové prezentace firmy Auto - Nyklos s působištěm v Moravskoslezském kraji.

Po těchto úvodních zkušenostech s požadavky zákazníka v automobilovém průmyslu jsme své úsilí zaměřili především na tvorbu prezentací pro autoservisy. K rozšíření pole působnosti dochází v několika následujících letech.

V současnosti spravujeme široké portfolio webových stránek a novým odvětvím se nebráníme. Každý projekt pro nás představuje nové informace o dynamickém světě, v němž se nacházíme a my jsme tak schopni dalším zákazníkům ve stejném oboru poskytnout ještě lepší produkt.
online aplikace

Tým

Z jedné osoby, kterou v roce 2007 zaujal neustále měnící se prostředí Internetu se vyklubal tříčlenný tým:

Obchodní zástupce

Člen týmu, s nímž přijdete do kontaktu při předání vašich představ. Pomůže vám formulovat požadavky, objasní vám možnosti a pokud potřebujete, nasměruje vás správným směrem.

Webdesignér

Osoba, která nakreslí svou představu o stránkách v grafickém programu, předvede ji klientovi a po schválení předá kodérovi.

Programátor / kodér

Nakreslený design kodér zpracuje do "klikatelné podoby", což znamená, že webdesignérovu grafiku převede na skutečnou stránku, kterou si již můžete prohlédnout a vyzkoušet.

Pokud se pohybujeme v prostředí složitějších online aplikací, přichází je vhodnější použití termínu programátor, který do stránek naprogramuje potřebnou funkcionalitu.
zápisník

Internetový zápisník

Nové internetové stránky společnosti alvaris.cz

Redesign původní prezentace www.alvaris.cz byl jedním z kroků společnosti vedoucím k vytvoření nové firemní identity ve webovém prostředí. Nový, odlehčený vzhled klade důraz na přehlednost při maximálním množství zobrazených informací. Na prezentaci jsou použity nejnovější webové technologie. Internetová prezentace je propojena se službou Youtube a LinkedIn, což na stránky přivádí nové návštěvníky z těchto sociálních sítí a zvyšuje tak celkovou návštěvnost webu a potenciální konverze návštěvníků v zákazníky.

datum přidání: 03.10.

Vytvoření internetové prezentace www.pkv.cz

Při dlouhodobé spolupráci jsme vytvořili novou verzi internetové prezentace firmy PKV Build s.r.o.
V rámci webové identity firmy je vytvořeno několik mikrostránek (microsite) pro jednotlivé divize podniku.


Stránky tak prošly nejen redesignem, ale také celkovou restrukturalizací s cílením na zvýšení efektivity firemních procesů a toku návštěvníků do příslušných sekcí webu.

datum přidání: 12.06.